דניאל סלומון ודנה עדיני

6.2 עשור ל'רבות הדרכים' - סוזן דלל, ת"א

מקום: אולם סוזן דלל
כתובת: נווה צדק, תל-אביב
תאריך: יום שישי 6.2.15
שתי הופעות: 14:00 מופע צהרים | 21:00 מופע ערב
כרטיסים בהנחה: 105 ש"ח (במקום 120 ש"ח)
    התקשרו אל *8090* ואמרו את קוד ההנחה 2005
    *מספר הכרטיסים בהנחה מוגבל.

שתי ההופעות לציון חגיגות העשור יערכו במרכז סוזן דלל בתל אביב
בליווי עשרה נגני כלי מיתר ודנה עדיני אחת.

איתם על הבמה:
קונטרבס: אלון כרמלי 
תופים: מתן אפרת
צ'לו: מאיה בלזיצמן

להנחות נוספות נא מלאו את פרטיכם!

 * 

   * בדיוק כמוכם, אנחנו לא אוהבים דואר-זבל,
ומבטיחים להעביר לכם רק מידע על
הופעות שוות והנחות כיפיות.
תמיד ניתן יהיה להסיר עצמכם בקלות ובמיידיות ;)

 

 

ב-6 בפברואר דניאל סלומון ודנה עדיני יחגגו עשור לאלבומו השני והמצליח של סלומון, "רבות הדרכים", הכולל, בין השאר, את הדואט היפהפה עם דנה עדיני שנושא את שם האלבום.

באלבום, שיצא בשנת 2005, ניסח סלומון בבהירות את הדנ"א המוסיקלי שלו – בלדות עדינות וכנות, דוגמת "אהבה", "מיתר קרוע" שכתב לזכרה של ענבל פרלמוטר ו-"אין כמו האהבה שלך". שנה לאחר מכן, זכה האלבום למעמד של אלבום זהב, לאחר מכירת יותר מ-20,000 עותקים (כיום, כבר קרוב ל-40,000).

בעשור האחרון הספיק להוציא עוד שני אלבומי סולו ולכתוב מוסיקה להצגות רבות ביניהן: "תהילה״, ״האדרת״ (תיאטרון החאן), ״מסעות אודיסאוס״ (גשר), ״רעל ותחרה״ ו-״אדם לא מת סתם״ (הבימה), עליה זכה בפרס התיאטרון לשנת 2014; הוא כתב מוסיקה לסרטים ולסדרות כמו ״הסודות״ (אבי נשר), ״הקפות״ (לי גילת), שיר הנושא ל-״מישהו לרוץ איתו״, לסדרות ״יום האם״, ״חברות״, ״רביעית רן״ ועוד; בגזרת ההפקה המוסיקלית היה אחראי להפקת האלבומים "מתוק שחור" ו״פרח קיר״ של שילה פרבר, אלבום הבכורה של רמה מסינגר והפקת ערב משירי לאונרד כהן בעברית עבור פסטיבל ישראל.

עדיני פרצה לתודעה הציבורית עם "הבנות נחמה" שאלבום הבכורה של ההרכב זכה להצלחה מסחררת. בשנים האחרונות הספיקה להוציא שני אלבומי סולו אישיים ויפים, שיתפה פעולה עם דנה ברגר, אביב גפן ופרויקט "מטרופולין", וכיכבה בשלל סדרות טלוויזיה ("השיר שלנו", "מסודרים", "יומני החופש הגדול", "אניגמה" ועוד)

בימים אלה, סלומון ועדיני ממשיכים עם מופע הדואטים המצליח שלהם – "לשיר איתך" ועובדים על אלבום חדש ומשותף עם שירי המופע.