'ילד תוף - אופרת הרוק'

נסו לחשוב על אופרת רוק נוספת מלבד 'מאמי' האלמותית של אהוד בנאי..

  • אופרת הרוק 'ילד תוף' מספרת את סיפורו של מוזיקאי צעיר שיחד עם אהבת חייו רוצה לכבוש את העולם ולחולל את מהפכת האמנות הבאה, אך בעקבות תגובת קרב שהוא חווה העניינים מסתבכים, ומתיקות האוהבים הופכת למשבר גדול. אהובתו נוטשת והוא מתחיל לאבד את שפיותו, אך בוחר בחיים.
דורי בן זאב: עיבוד ובימוי. אהוד בנאי: אמן אורח באלבום

 

תאטרון תמונע, תל-אביב
כרטיסים ברכישה מוקדמת ומוזלת: 50 שקלים (במקום 70) 
תאריך: 10.11
קוד הנחה: ילד תוף

◈ כרטיסים

 

הופעות אינטימיות 

ישראל כסיף ודפני עופר מזמינים אתכם לחוויה מרתקת. מופע אינטימי על פסנתר ושיחה על אהבה, מלחמה, ישראליות, טירוף... על החיים. "מאורת היצירה" פותחת את דלתותיה באולפני קלמנטינה שבקיבוץ משמרות. מקום עם השראה גדולה... בדיוק כאן שלום חנוך ומאיר אריאל גדלו!
40 דקות מתל אביב. באוירה מיוחדת על כוס יין. ישראל כסיף מזמין אתכם לחוויה מרתקת. מופע אינטימי על פסנתר ושיחה על אהבה, מלחמה, ישראליות, טירוף... על החיים. הופעת כובע-קסמים. מספר המקומות בכל הופעה מוגבל בשל גודל המקום.
יש לשריין מקומות מראש ולקבל אישור הגעה לטלפון: 052-6538437 

 

הופעות להקה ורכישת האלבום הכפול
בנוסף, באתר הדסטארט ניתן לרכוש את האלבום הכפול, כרטיסים למופעי ההשקה, ותשורות נוספות שהרכבנו עבורכם כגון: יעוץ מוסיקלי, הלחנת שיר או הפקה מוסיקלית - באולפני 'קלמנטינה' ועוד. רכישה מראש תאפשר לנו להיכנס לאולפן ולהקליט את היצירה, הכוללת 17 שירים + קטעים אינסטרומנטליים + פס קול הסיפור. סיפור היצירה מבוסס על סיפורי החיים של המשורר רובי קפלן, אשר כתב את מילות השירים ושל ישראל כסיף. אשר שניהם בחרו לצמוח מהטראומות ולצאת מהתופת אל סוף תוף.


קרדיטים: 
דורי בן זאב: בימוי
ישראל כסיף: סיפור, לחנים והפקה מוזקלית
רובי קפלן: מילות השירים
דפני עופר: מפיקה יוצרת
 

משתתפים:
ישראל כסיף: פסנתר ושירה
שרון עזריה: בס ושירה
ערן כרמלי: חליל, מפוחית ושירה
מעיין פרלמן: גיטרה חשמלית
אלון ברר: תופים
אמן אורח: אהוד בנאי