להקות רוק שנות ה90 במופע ענק

27.11 בארבי ת"א | למען העין השביעית

אבטיפוס ◈ איפה הילד ◈ בלאגן ◈ נקמת הטרקטור ◈ קרח תשע ◈ תערובת אסקוט

פוקחים עין - הלהקות הגדולות של שנות ה-90 מתגייסות למען מגזין "העין השביעית"

מקום: בארבי תל-אביב
כתובת: קיבוץ גלויות 52, תל אביב
תאריך: 27.11
שעה: פתיחת דלתות 20:30, תחילת מופע: 22:00
כרטיסים 

הלהקות הגדולות של שנות ה-90 מצדיעות לאתר "העין השביעית" בקונצרט התרמה שכל הכנסותיו יוקדשו למגזין ביקורת התקשורת המוערך והייחודי. תערובת אסקוט, איפה הילד, קרח תשע, נקמת הטרקטור, אבטיפוס ובלגאן התגייסו בהתנדבות להפקה שיזמו אסף אמדורסקי, המנהל המוזיקלי של הקונצרט, וטל חייקין.

"העין השביעית" הוא מגזין תחקירי העוסק בנושאי תקשורת, עיתונאות ופרסום במובנם הרחב, ללא קשרים או מחויבות לגופים שאותם הוא מסקר, ללא מורא וללא משוא פנים. המגזין נוסד ב-1996 על ידי קבוצה של עיתונאים בכירים ואנשי אקדמיה, ופעל ככתב עת מודפס במסגרת המכון הישראלי לדמוקרטיה. ב-2008 הפך להיות מגזין מקוון, במהלך שהרחיב מאוד את קהל קוראיו. כיום "העין השביעית" הוא הבימה המשפיעה ביותר בישראל לביקורת התקשורת, הגנה על חופש הביטוי ושמירה על הוגנות עיתונאית.


ב-2015, לאחר שהוחלט על סגירת האתר, החליטו חברי המערכת להפעילו באופן עצמאי, בהסתמך על מימון הציבור. מימון כזה נחוץ ל"העין השביעית" כדי לשמור על הקול העצמאי ונטול הפניות של המערכת. בתוך שבועות אחדים קיים האתר את אחד ממבצעי גיוס ההמון המוצלחים שנערכו בישראל למיזם תקשורת, ויצא לדרך חדשה. האתר מבקש כעת להרחיב את מעגל התומכים הקבועים בו.


מכירת הכרטיסים לקונצרט ההתרמה תתקיים דרך אתר "העין השביעית", שם גם יוכלו תומכי "העין השביעית" להפוך לתומכים קבועים באתר באמצעות תשלום חודשי שיאפשר את המשך קיום המגזין וצמיחתו (ניתן יהיה גם להזמין חולצות!). 


עיצוב הבאנר והפוסטרים: דויד פרל