אלדד ציטרין מארח את אברהם טל

16.1.17 זאפה ת"א

מופע השקה לאלבום הבכורה "אוויר לעוד שנים"

 

מופע ויצירה בסגנון של "קונצרט של איש אחד" כאשר הוא בונה בשכבות ומקליט את עצמו בזמן אמת.
"הוא מחולל קסמים ופלאות בקולו וכליו"


כבר כמה חודשים שאלדד ציטרין הוא אחד הדברים המדוברים ברשת (לא רק), או יותר נכון המוסיקה שלו, או יותר נכון אייך שהוא יוצר ומנגן את המוסיקה שלו ! כמו תזמורת של איש אחד, וכמו שזה נשמע זה נע בין האינטימי לגדול, כשהוא מופיע עם סט ייחודי שנבנה עבור המופע שמקיף אותו 360 מעלות. למעשה הוא שר, יוצר ומנגן את המוסיקה בו זמנית תוך כדי ההופעה, כשהוא משתמש בכלי נגינה שונים וציוד אולפני בצורה יוצאת דופן המרתקת את הצופה לבמה. חוויה יוצאת דופן ! (עמוס אורן, הבמה)

לאחרונה, השיר "לבחור נכון" שכתב והלחין עם אמיר דדון , הפך לאחד השירים המושמעים ברדיו. הוא מנהלה המוסיקלי של ריטה בהופעות, שותף ומפיק מוסיקלי של האלבום Last of songs עם אירית דקל בו עיבדו סטנדרטים משנות ה-30-40-50 בלבוש מקורי ואחר. משתף פעולה עם מארק אליהו (אמן הקמנצ'ה) ובשנה האחרונה הוא בעיקר התרכז באלבום הראשון שלו ככותב ומבצע שירים. מאז הסינגל הראשון שלו "האם שמעת", הספיקו לצאת עוד שלושה שירים (שצברו יחד כמעט חצי מליון צפיות) לרדיו ולרשת ועכשיו האלבום !

בחצי שנה האחרונה בנוסף להופעות הסולו שלו, פתח אלדד את הופעותיהם של דודו טסה, עילי בוטנר ואביתר בנאי והופיע לראשונה סולו בפסטיבל הפסנתר בת"א בהופעה שאחריה נכתבו המילים "החלום בהתגשמותו !" (יוסי חרסונסקי).

מופע אחר ! כזה שמכניס את הקהל לתוך ה"מטבח" שבו מתבשלים צלילים ושירים וכל הקסם הזה קורה על הבמה !
אלדד ציטרין - האם שמעת | Eldad Zitrin - Haim Shamat - I wish you knew
אלדד ציטרין - עכשיו | Eldad Zitrin - Achshav