מוניקה סקס ואיפה הילד

אמפי פארק מיני ישראל ✯ 04.08

מופע שקיעה

תאריך: 04.08.18, מוצ"ש
שעה: 18:00 פתיחת דלתות / 19:30 תחילת מופע

כרטיסיםשתיים מהלהקות החשובות, מצליחות, פורצות דרך ומיתולוגיות במוסיקה הישראלית במופע משותף ונדיר בו יופיעו שני ההרכבים על במה אחת ויעניקו לקהל כל אחד בתורו הופעה עם הלהיטים הגדולים שלהם מאז ועד היום.

הזדמנות נדירה עבור הקהל לחוות בערב אחד חוויה של שתי להקות ענק עם כמות להיטים מוכפלת.

"השמלה ממדריד", "אנחנו נהיה בסדר", "מכה אפורה", "מה שעובר עלי", "פצעים ונשיקות", "אחד אלוהים", "גשם חזק", "נפלת חזק", "שנים חסומות", "מישהו שומע אותי", "כל החברה", "השדים הירוקים", "מספיק בנאדם" ועוד כל כך הרבה טובים ורבים….

יהלי סובול: "שיתוף הפעולה עם איפה הילד התחיל הרבה לפני האלבום הראשון שלנו. חמי רודנר בא לראות אותנו בבר חודשים מעטים אחרי שקמנו, ומתוך פירגון נטול אינטרסים לקח אותנו להיות להקת החימום של איפה הילד. דרך החיבור הזה הגענו לראשונה לבמות גדולות כמו פסטיבל ערד. מבחינתנו מדובר בלהקה אחות. יש כאן קירבה אמיתית, ארוכת שנים. ההופעה הכפולה הזו היא פשוט מפגש של שתי אחיות שיוצאות להשתולל יחד בלילה בעיר. הילד עם בייביסיטר, יהיה סקסי."

חמי רודנר:  "יש בי אהבה והערכה למוניקה סקס. יהלי הוא הכותב אליו אני חש את הקרבה הנפשית הרבה ביותר בארץ, ואני אוהב מאד את האלגנטיות שלהם. חוצמזה, מה שהכי חשוב, הם חברים טובים!".

המופע הוא חלק מאירועי "באהבה למוזיקה הישראלית" – חודש של מופעים ישראלים, מידי יום, מצפון ועד דרום לכבוד ט"ו באב.

איפה הילד - מתוק בחשיכה ✭ שיר הנושא מהאלבום החדש
מוניקה סקס -גשם חזק