50 שנה לביטלס

5.7 - מג'יקל מיסטרי טור מארחים את:
מאור כהן, דני ליטני, איה כורם
והתזמורת הקאמרית

מופע שקיעה מיוחד וחד פעמי הכולל 35 נגנים על הבמה!!!
להקת מג'יקל מיסטרי טור והתזמורת הקאמרית במופע ענק משירי הביטלס, עם ביצועים מדוייקים ומרגשים לשירים הגדולים.


אומנים אורחים: לרגל האירוע המיוחד יתארחו במופע דני ליטני, איה כורם, מאור כהן אשר יבצעו ביחד עם הלהקה והתזמורת הקאמרית את שירי הביטלס האהובים עליהם.

מקום: אמפי שוני, בנימינה
תאריך: 5.7.14
שעה: פתיחת דלתות 18:00; תחילת הופעה 19:30
הנחה מיוחדת: 99 ש"ח בלבד (במקום 145 ש"ח) - מתקשרים לקופת הזאפה ב9080 * ואומרים את קוד הנחה: מג'יקל

 

להנחות נוספות מלאו את פרטיכם!

 * 

* בדיוק כמוכם, אנחנו לא אוהבים דואר-זבל,
ומבטיחים להעביר לכם רק מידע על
הופעות שוות והנחות כייפיות.
תמיד ניתן יהיה להסיר עצמכם בקלות ומיידיות ;)


זהו מופע נוסטלגי, ואנטרגטי המשלב את כל השירים והאלבומים הגדולים של הביטלס מכל הזמנים ומכל הסגנונות. להקת מג'יקל מיסטרי טור, מקיימת הופעות הצדעה לביטלס בפסטיבלים הגדולים בכל הארץ והעולם עם ביצועים מדויקים ומרגשים לשירי הביטלס. הלהקה נבחרה לייצג את ישראל בפרוייקט בינלאומי מטעם מוזיאון הביטלס בליברפול ומועדון הקאוורן האגדי בו החלו הביטלס את דרכם. במופע מיוחד זה, חוברת הלהקה אל התזמורת הקאמרית וביחד יתמקדו בשירים הגדולים והמתוזמרים מכל האלבומים:
YESTERDAY, HEY JUDE, STRAWBERRY FIELDS FOREVER, PENNY LANE, FOOL ON THE HIL, GLASS ONION, I'M THE WALRUS, GOLDEN SLUMBERS, GOT TO GET YOU INTO MY LIFE, HERE COMES THE SUN, SOMETHING, LET IT BE ועוד… 


תלבושות וכלי הנגינה: המופע מזכיר מתחילתו ועד סופו את ימי הביטלמניה המופלאים, בין אם בפן החזותי- חברי הלהקה הלבושים בחליפות מעונבות בדיוק כפי שאנו זוכרים את "ארבעת המופלאים" ובין אם בביצועים המוסקליים המדוייקים והאנרגיות הייחודיות לביטלס.

על מנת לשחזר את הסאונד הייחודי של הביטלס מנגנת הלהקה בדיוק על אותם כלי הנגינה עליהם ניגנו חברי הביטלס: גיטרת הבס הייחודית של מקרטני- בס ההופנר, הגיטרות של האריסון ושל לנון: ריקנבקר, גרץ', ואפיפון, וסט תופים של לודוויג כמו של רינגו.


חברי הלהקה:

     

  • אורון קוריצ'ונר- שירה וגיטרה
  • עופר פופ-קורן- בס ושירה
  • שיקו פלדמן- גיטרה ושירה
  • קובי סנדהאוס – קלידים ושירה
  • אספיס רייס- תופים