50 שנה לביטלס

8.8.14 המג'יקל בנד מארחים את
חמי רודנר, ירמי קפלן, מיי פיינגולד ודנה עדיני

להקת מג'יקל מיסטרי טור עם ביצועים מדוייקים ומרגשים לשירים הגדולים של הביטלס

אומנים אורחים: לרגל האירוע המיוחד יתארחו במופע חמי רודנר, ירמי קפלן, מיי פיינגולד ודנה עדיני אשר יבצעו ביחד עם הלהקה את שירי הביטלס האהובים עליהם.

מקום: בארבי תל אביב
תאריך: 8.8.14
שעה: פתיחת דלתות 22:00
הנחה מיוחדת: 60 ש"ח בלבד (במקום 80 ש"ח)

לקבלת ההנחה יש לקבלת ההנחה יש לשלוח דוא"ל אל:  [email protected] ולציין את: Confia

 

להנחות נוספות מלאו את פרטיכם!

 * 

* בדיוק כמוכם, אנחנו לא אוהבים דואר-זבל,
ומבטיחים להעביר לכם רק מידע על
הופעות שוות והנחות כייפיות.
תמיד ניתן יהיה להסיר עצמכם בקלות ומיידיות ;)


זהו מופע נוסטלגי, ואנטרגטי המשלב את כל השירים והאלבומים הגדולים של הביטלס מכל הזמנים ומכל הסגנונות. להקת מג'יקל מיסטרי טור, מקיימת הופעות הצדעה לביטלס בפסטיבלים הגדולים בכל הארץ והעולם עם ביצועים מדויקים ומרגשים לשירי הביטלס. הלהקה נבחרה לייצג את ישראל בפרוייקט בינלאומי מטעם מוזיאון הביטלס בליברפול ומועדון הקאוורן האגדי בו החלו הביטלס את דרכם. במופע מיוחד זה, חוברת הלהקה אל התזמורת הקאמרית וביחד יתמקדו בשירים הגדולים והמתוזמרים מכל האלבומים:
YESTERDAY, HEY JUDE, STRAWBERRY FIELDS FOREVER, PENNY LANE, FOOL ON THE HIL, GLASS ONION, I'M THE WALRUS, GOLDEN SLUMBERS, GOT TO GET YOU INTO MY LIFE, HERE COMES THE SUN, SOMETHING, LET IT BE ועוד… 


תלבושות וכלי הנגינה: המופע מזכיר מתחילתו ועד סופו את ימי הביטלמניה המופלאים, בין אם בפן החזותי- חברי הלהקה הלבושים בחליפות מעונבות בדיוק כפי שאנו זוכרים את "ארבעת המופלאים" ובין אם בביצועים המוסקליים המדוייקים והאנרגיות הייחודיות לביטלס.

על מנת לשחזר את הסאונד הייחודי של הביטלס מנגנת הלהקה בדיוק על אותם כלי הנגינה עליהם ניגנו חברי הביטלס: גיטרת הבס הייחודית של מקרטני- בס ההופנר, הגיטרות של האריסון ושל לנון: ריקנבקר, גרץ', ואפיפון, וסט תופים של לודוויג כמו של רינגו.


חברי הלהקה:

     

  • אורון קוריצ'ונר- שירה וגיטרה
  • עופר פופ-קורן- בס ושירה
  • שיקו פלדמן- גיטרה ושירה
  • קובי סנדהאוס – קלידים ושירה
  • אספיס רייס- תופים